Staf

Management

Technische en Organisatorische Staf

  • Pieter Schrassert Bert

    Pieter Schrassert Bert
    Coördinator middenbouw

  • Glenn van der Kraan

    Glenn van der Kraan
    Coördinator onderbouw

  • Rick Cost

    Rick Cost
    Coördinator fysieke training

  • Oscar Moens

    Oscar Moens
    Coördinator keepers

  • James van der Kraan

    James van der Kraan
    Coördinator jeugdscouting

  • Marcel de Geus

    Marcel de Geus
    Coördinator medische staf

  • Michel Valke

    Michel Valke
    Coördinator video- en performance analyse

  • Lex Stofkooper

    Lex Stofkooper
    Coördinator sociaal-maatschappelijk / Teammanager Jong Feyenoord

  • Remco Heerkens

    Remco Heerkens
    Coördinator Academy Partners

  • Rob Kurvers

    Rob Kurvers
    Coördinator studie / Teammanager O15

  • Ricardo Kern

    Ricardo Kern
    Stafmedewerker Feyenoord Academy

  • Rene van Dalen

    Rene van Dalen
    Coördinator vervoer

  • Herman van der Graaff

    Herman van der Graaff
    Ambassadeur/secretaris/ gastheer

Trainers

  • Peter van den Berg

    Peter van den Berg
    Trainer/coach Jong Feyenoord

  • Ulrich van Gobbel

    Ulrich van Gobbel
    Assistent-trainer Jong Feyenoord

  • Dirk Kuijt

    Dirk Kuijt
    Trainer/coach O19

  • Cor Adriaanse

    Cor Adriaanse
    Assistent-trainer O19

  • Melvin Boel

    Melvin Boel
    Trainer/coach O17

  • Dennis te Braak

    Dennis te Braak
    Trainer/coach O16

  • Mark Otten

    Mark Otten
    Trainer/coach O15

  • Davey van den Berg

    Davey van den Berg
    Trainer/coach O14

  • Brian Pinas

    Brian Pinas
    Trainer/coach O13

  • Marchanno Schultz

    Marchanno Schultz
    Trainer/coach O12 / Specialistentrainer

  • Shabir Isoufi

    Shabir Isoufi
    Assistent-trainer O12

  • Martijn de Vries

    Martijn de Vries
    Trainer/coach O11 / Medewerker talententraining

  • Brian Yzebaart

    Brian Yzebaart
    Assistent-trainer O11

  • Remco Schol

    Remco Schol
    Trainer/coach O10

  • Ferdi Claessen

    Ferdi Claessen
    Trainer/coach O10

  • Harrie Nugteren

    Harrie Nugteren
    Trainer/coach O9

  • Errol Refos

    Errol Refos
    Trainer/coach O9

  • Ronald van Lent

    Ronald van Lent
    Trainer/coach O8

  • Wouter von Brucken Fock

    Wouter von Brucken Fock
    Trainer/coach O8

  • Leen Boer

    Leen Boer
    Trainer/coach O7

  • Maup Martens

    Maup Martens
    Senior Scout, Trainer O7

Trainersstaf

  • Roy Makaay

    Roy Makaay
    Specialistentrainer

  • Gaston Taument

    Gaston Taument
    Specialistentrainer

  • Coen van der Hoeven

    Coen van der Hoeven
    Specialistentrainer

  • Arnold Scholten

    Arnold Scholten
    Assistent-trainer bovenbouw

  • Jeffrey Oost

    Jeffrey Oost
    Assistent-trainer boven-/middenbouw / Scout

  • Rob van Dijk

    Rob van Dijk
    Keeperstrainer boven-/ middenbouw

  • Arjan van der Kaaij

    Arjan van der Kaaij
    Keeperstrainer midden-/ onderbouw

  • Patrick van Seeters

    Patrick van Seeters
    Keeperstrainer onderbouw

  • Tim van der Linden

    Tim van der Linden
    Keeperstrainer

  • Mark Onderwater

    Mark Onderwater
    Performance analist / Loop- en coördinatietrainer

  • Bas van Bentum

    Bas van Bentum
    Loop- en coördinatietrainer

  • Theodore Kastanidis

    Theodore Kastanidis
    Medewerker performance

  • Sven Verstappen

    Sven Verstappen
    Medewerker performance

  • Trainersstaf

    Wim Jansen
    Adviseur trainers

Medische staf

  • Tijs Duivenvoorden

    Tijs Duivenvoorden
    Arts Feyenoord Academy

  • Medische staf

    Duncan Meuffels
    Consulent Orthopedie

(Para-) Medische staf

  • Marcel de Geus

    Marcel de Geus
    Coördinator medische staf

  • Jasper van Kempen

    Jasper van Kempen
    Fysiotherapeut/manueel-therapeut Jong Feyenoord

  • Marijn Ewijk

    Marijn Ewijk
    Fysiotherapeut/manueel-therapeut O19

  • Sven Briegoos

    Sven Briegoos
    Fysiotherapeut O17

  • Thomas Weltevrede

    Thomas Weltevrede
    Fysiotherapeut O16

  • Eva van Rijnsbergen

    Eva van Rijnsbergen
    Fysiotherapeut O15

  • Paul Amakodo

    Paul Amakodo
    Fysiotherapeut O14

  • Rik Snel

    Rik Snel
    Fysiotherapeut O13

  • Marsha Poelman

    Marsha Poelman
    Fysiotherapeut O12

  • (Para-) Medische staf

    Marlon Oranje
    Fysiotherapeut i.o. O10

  • Remko Grondsma

    Remko Grondsma
    Fysiotherapeut

Videoanalyse

  • Etienne Shew-Atjon

    Etienne Shew-Atjon
    Videoanalist jeugd

  • Rob van Leemput

    Rob van Leemput
    Cameraman / Webmaster

  • Kees de Groot

    Kees de Groot
    Cameraman

Sociaal-maatschappelijk/mentaal

  • Pim van Lamoen

    Pim van Lamoen
    Prestatie coach

  • Jan Mastenbroek

    Jan Mastenbroek
    Sociaal-maatschappelijk

Kledingmagazijn

  • Radita van Oorschot-Stan

    Radita van Oorschot-Stan
    Medewerker kledingmagazijn

  • Peter Bijsterveld

    Peter Bijsterveld
    Medewerker kledingmagazijn

Toezicht

  • Sem Pattipeilohy

    Sem Pattipeilohy
    Toezichthouder

  • Ruud van Willigen

    Ruud van Willigen
    Toezichthouder

Vervoer

  • Vervoer

    Henk Biest
    Chauffeur

  • Jaap de Boer

    Jaap de Boer
    Chauffeur

  • Aad Bossche

    Aad Bossche
    Chauffeur

  • Rob Brouwer

    Rob Brouwer
    Chauffeur

  • Karel van den Burg

    Karel van den Burg
    Chauffeur

  • Stefanie van Dalen

    Stefanie van Dalen
    Chauffeur

  • Sonja Dumee

    Sonja Dumee
    Chauffeur

  • Henny Flier

    Henny Flier
    Chauffeur

  • Ton van Gool

    Ton van Gool
    Chauffeur

  • Joop Hulstaert

    Joop Hulstaert
    Chauffeur

  • Jacques van der Kleij

    Jacques van der Kleij
    Chauffeur

  • Heiko Mulder

    Heiko Mulder
    Chauffeur

  • Wim Philippens

    Wim Philippens
    Chauffeur

  • Ge van Ringelesteijn

    Ge van Ringelesteijn
    Chauffeur

Scouting

  • James van der Kraan

    James van der Kraan
    Coördinator jeugdscouting

  • Maup Martens

    Maup Martens
    Senior Scout, Trainer O7

Fotografie

  • Wouter Dill

    Wouter Dill
    Fotograaf

  • John Groeneweg

    John Groeneweg
    Fotograaf

  • Patrick van Oeveren

    Patrick van Oeveren
    Fotograaf

International Department

  • Gido Vader

    Gido Vader
    Manager of International Relations

  • Luka Lalic

    Luka Lalic
    International Development Coach

  • David Toxopeus

    David Toxopeus
    International Development Coach

  • Marvin Muijs

    Marvin Muijs
    Operations Officer