Nieuwsoverzicht

Feyenoord Academy spelers geselecteerd voor diverse vertegenwoordigende elftallen

De spelers zijn geselecteerd voor Nederland Onder 20, Onder 19, Onder 18 en O17

Nederland Onder 20
Dylan Vente, Jordy Wehrmann en Tyrel Malacia zijn door bondscoach Bert Konterman geselecteerd.
Nederland Onder 20 speelt twee vriendschappelijke wedstrijden:
- Portugal - Nederland, donderdag 6 september 2018, 17.00 uur, Estádio António Coimbra da Mota, Estoril, Portugal.
- Nederland - Engeland, maandag 10 september 2018, 19.00 uur, Sportpark Nieuw Zuid, Katwijk aan Zee.
De KNVB heeft trainer Ulrich van Gobbel van Feyenoord uitgenodigd om gedurende de activiteit van Nederland onder 20 jaar, vanaf 8 september, onderdeel uit te maken van de begeleidingsstaf in de rol van tweede assistent coach.

Nederland Onder 19
Bondscoach Maarten Stekenlenburg heeft Lutsharel Geertruida en Orkun Kökcü geselecteerd.
Achraf El Bouchataoui, Ian Smeulers en Noah Lewis staan op de stand-by lijst.
Nederland O19 speelt twee vriendschappelijke wedstrijden:
- Engeland - Nederland, woensdag 5 september 2018, 15.00 uur (lokale tijd), St. George Park, Burton upon Trent, Engeland.
- Nederland - Tsjechië, zaterdag 8 september 2018, 16.00 uur, Udi’19, Uden.

Nederland Onder 18
De volgende spelers zijn geselecteerd door bondscoach Mischa Visser: Crysencio Summerville, Denzel Hall, Joey Koorevaar, Marouan Azarkan, Ramon Hendriks, Splinter de Mooij en Wouter Burger.
Nederland speelt de volgende wedstrijden tijdens het vriendschappelijke toernooi in Frankrijk:
- Engeland-Nederland, woensdag 5 september 2018, 15.00 uur, Stadion Beaublanc, Limoges.
- Frankrijk-Nederland, vrijdag 7 september 2018, 19.00 uur, Stadion Beaublanc, Limoges.
- Rusland-Nederland, zondag 9 september 2018, 14.00 uur, Stadion Beaublanc, Limoges, Frankrijk.

Nederland Onder 17
Bondscoach Peter van der Veen heeft Naoufal Bannis, Steven van der Sloot en Tein Troost geselecteerd, terwijl Rutger Bax op de stand-by lijst staat.
Nederlands neemt deel aan een 4-landen toernooi in Duitsland en speelt daar de volgende wedstrijden:
- Duitsland - Nederland, vrijdag 7 september 2018, 16:00 uur, Bodensee stadion Konstanz
- Italië - Nederland, zondag 9 september 2018, 16:00 uur, Hohentwielstadion Singen
- Nederland - Israël, dinsdag 11 september 2018, 10:00 uur, Langenstein stadion, Waldshut Tiengen