Nieuwsoverzicht

Feyenoord Academy spelers uitgenodigd voor diverse vertegenwoordigende elftallen

De spelers zijn geselecteerd voor Nederland Onder 19, 18 en 17, Jongens onder 15 jaar Future en de Landelijke groep jongens Onder 13 jaar.

Nederland Onder 19
De spelers zijn opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal onder 19 jaar voor de volgende wedstrijden tijdens het UEFA Elite Round Tournament in Nederland:
- Wales-Nederland, woensdag 20 maart 2019, 19.00 uur, HHC Hardenberg, Hardenberg
- Nederland-Slovenië, zaterdag 23 maart 2019, 16.00 uur, Achilles 1894, Assen
- Nederland-Spanje, dinsdag 26 maart 2019, 19.00 uur, HHC Hardenberg, Hardenberg
Bondscoach Maarten Stekelenburg heeft de volgende spelers geselecteerd: Lutsharel Geertruida, Orkun Kökcü en Wouter Burger.

Nederland Onder 18 
De spelers zijn opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal onder 18 jaar voor de oefenwedstrijd Nederland-Italië, vrijdag 22 maart 2019, 19.00 uur, Quick Boys, Sportpark Nieuw Zuid, Katwijk aan Zee.
Bondscoach Mischa Visser heeft Cheick Toure, Joey Koorevaar, Marouan Azarkan, Ramon Hendriks en Splinter de Mooij geselecteerd.

Nederland Onder 17
De spelers zijn opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal onder 17 jaar voor het UEFA elite toernooi in Nederland.
Bondscoach Peter van der Veen heeft Abdel Belarbi, Steven van der Sloot, Tein Troost en Twan van der Zeeuw geselecteerd.
Nederland speelt de volgende wedstrijden:
- Nederland-Noord-Ierland, woensdag 20 maart 2019, 19.00 uur, FC ‘s Gravenzande
- Nederland-Israel, zaterdag 23 maart 2019, 16.00 uur, ARC Alphen a/d Rijn
- Tsjechië-Nederland, dinsdag 26 maart 2019, 19.00 uur, FC ‘s Gravenzande

KNVB jongens onder 15 jaar Future
De volgende spelers zijn door bondscoach Martijn Reuser geselecteerd voor de oefenwedstrijd tegen Sparta Onder 16: Liam Oetoehganal, Délano van der Heijden en Tjeerd Dekker.
De wedstrijd is op woensdag 13 maart aanvang 15.00 uur bij Sparta op Nieuw Terbregge.

Landelijke groep jongens Onder 13 jaar
De volgende spelers zijn uitgenodigd voor twee selectiedagen op dinsdag 12 maart en dinsdag 16 april: Furkan Ulutas, Boaz Kroll, Avery Appiah, Illaijh de Ruijter, Zino Sneijer, Ivanildo da Silva Mendes, Troy Moses en Ronaldo Hiwat.
De selectiedagen vinden plaats bij vv De Meern