Nieuwsoverzicht

Feyenoord Academy teams actief op toernooien dit weekend

Feyenoord O14 was actief in Duitsland, terwijl Onder 12 tot en met Onder 7 actief waren in Nederland.

Feyenoord O14, 13th Zender Talents Cup, Merzig, Duitsland

Feyenoord - Saarbrücken 2-0
Feyenoord - Inter Milaan 0-0

Feyenoord O12, Yourlease U12 Talent Tournament, Soest

Feyenoord - FC Twente 1-2
Feyenoord - Werder Bremen 2-3
Feyenoord - Crossfire Premier 0-2
Feyenoord - Zulte Waregem 2-1
Feyenoord - ADO Den Haag  1-2
Feyenoord - Sint Truiden 2-0
Door deze resultaten behaalde Feyenoord 11e plaats

Feyenoord O11, Joer Internationale O11 Toernooi, Oldenzaal

Feyenoord - Quick '20 8-0
Feyenoord - Buyang Elementary 3-0
Feyenoord - Paris Saint Germain 2-0
Feyenoord - KAA Gent 2-2
Feyenoord - FC Köln 3-1
Feyenoord - HJK Helsinki 1-0

1/4 finale:
Feyenoord - Slavia Praag 3-0

1/2 finale:
Feyenoord - Ajax 0-2

3e/4e plaats:
Feyenoord - KRC Genk 0-3

Feyenoord O10, Rood Wit International U10 Tournament, Sint Willebrord

Poulewedstrijden:
Feyenoord - KRC Genk 3-0
Feyenoord - BSV Boeimeer 2-0
Feyenoord - Liverpool 0-0
Feyenoord - Schalke '04 0-0
Feyenoord - Crosfire Premier 0-0

Champions League:
Feyenoord - Tottenham Hotspur 0-1
Feyenoord - West Ham United 2-1
Feyenoord - Zenit Sint Petersburg 1-1
Feyenoord - Inter Milan 1-1

3e/4e plaats:
Feyenoord - Crossfire Premier 3-0

Feyenoord O9, Fortuna Wormerveer, Wormerveer

Poulewedstrijden:
Feyenoord - Sint Truiden 0-2
Feyenoord - Newcastle United 3-0
Feyenoord - WSV 2-0
Feyenoord - Hamburg SV 1-0
Feyenoord - Paris Saint Germain 0-1
Feyenoord - Celtic 2-1

1/4 finale:
Feyenoord - Schalke '04 3-1

1/2 finale:
Feyenoord - Ajax 1-3

3e/4e plaats:
Feyenoord Sint Truiden 3-0

Feyenoord O8, Academy Partner toernooi O9

Feyenoord O8-1
Poulewedstrijden:
Feyenoord - RCL 2-0
Feyenoord - VOC 3-0
Feyenoord - Spijkenisse 3-0
Feyenoord - VELO 2-2

Winnaarspoule:
Feyenoord - sc Feyenoord 0-0
Feyenoord - Quick 2-0

Finale:
Feyenoord - VELO 2-1

Feyenoord O8-2
Poulewedstrijden:
Feyenoord - Alexandria '66 3-0
Feyenoord - Quick  2-0
Feyenoord - VVIJ 3-0
Feyenoord - Oranje Wit 2-0

Winnaarspoule:
Feyenoord - 's Gravenzande 2-0
Feyenoord - VELO 0-4

3e/4e plaats:
Feyenoord - SC Feyenoord 0-1

Feyenoord O7, Michael Kramer O8 toernooi Xerxes DZB, Rotterdam

Feyenoord - Capelle 8-2
Feyenoord - Barendrecht 2-3
Feyenoord - Xerxes DZB 2-3
Feyenoord - Excelsior Maassluis 4-0
Feyenoord - Capelle 8-0
Door deze resultaten behaalde Feyenoord een 5e plaats