Feyenoord O10

Feyenoord O10

Trainingstijden:
ma, wo, do 17.15 uur.

Toernooien

  • BW Cup 2017 13-05-2017 - 14-05-2017 Wavre, België
  • Toernooi FC Kleit 13-05-2017 - 14-05-2017 Maldegem, België
  • Gijs Oskam Toernooi 20-05-2017 CKC, Rotterdam
  • Fortuna Wormerveer 25-05-2017 Wormerveer
  • Rood Wit International Tournament 27-05-2017 - 28-05-2017 St. Willebrord
  • Rhodia Cup 03-06-2017 - 04-06-2017 Roussillon, Frankrijk
  • Robin van Persie Tournament 03-06-2017 - 04-06-2017
  • VII Turniej Sokolika 17-06-2017 - 18-06-2017 Stary Sącz, Polen
  • Pulse-Miniorentoernooi Wittenhorst 2017 19-08-2017 RKSV Wittenhorst
  • ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi U10 26-08-2017 Hengelo
  • McDonald's Fussball Cup 2017 10-02-2018 Weil am Rhein, Duitsland
  • Benefizturnier 2016 Concordia Oidtweiler 11-12-2016 Oidtweiler, Duitsland
  • Amsterdam Youth Indoor 2017 07-01-2017 Amsterdam
  • SPIE Indoor Soccer Event 14-01-2017 Breda
  • SC Union Nettetal 28-01-2017 - 29-01-2017 Nettetal-Lobberich, Duitsland
  • Mini Toernooi FC 's-Gravenzande 12-04-2017 FC 's-Gravenzande
  • Joer International 15-04-2017 - 16-04-2017 IVV Landsmeer

Feyenoord O10-1

Programma
Stand
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Za 12-08-17 12:00
Lokeren O10 Uit
Uit
 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Feyenoord O10-1 18 17 0 1 51 124 11
  • 2 VOC JO11-1 18 13 3 2 42 77 26
  • 3 Alexandria'66 JO11-1 17 12 1 4 37 64 32
  • 4 Barendrecht JO11-1 18 10 2 6 32 66 44
  • 5 Zwervers, cvv JO11-1 18 7 2 9 23 47 61
  • 6 Excelsior M JO11-1 16 7 1 8 22 36 63
  • 7 VFC JO11-1 18 7 1 10 22 43 58
  • 8 Spirit JO11-1 17 4 1 12 13 36 72
  • 9 Rhoon JO11-1 17 3 1 13 10 36 62
  • 10 SVV JO11-1 15 0 0 15 0 21 121
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Za 22-04-17
Zwervers, cvv JO11-1 Uit
Uit
0-9
Wo 12-04-17
Southampton O10 Thuis
Thuis
8-2
Wo 12-04-17
Anderlecht O10 Thuis
Thuis
4-2
Ma 10-04-17
VOC JO11-1 Uit
Uit
1-5
Za 08-04-17
Rhoon JO11-1 Thuis
Thuis
17-0
Za 01-04-17
VFC JO11-1 Thuis
Thuis
8-0
Wo 29-03-17
VOAB O11 Thuis
Thuis
6-1
Za 25-03-17
SVV JO11-1 Uit
Uit
0-11
Za 18-03-17
Alexandria'66 JO11-1 Thuis
Thuis
1-3
Za 11-03-17
Spirit JO11-1 Uit
Uit
0-8
Za 04-03-17
PEC Zwolle O10 Uit
Uit
7-23
Za 18-02-17
Excelsior M JO11-1 Thuis
Thuis
8-0
Za 04-02-17
Excelsior M JO11-1 Uit
Uit
1-8
Za 28-01-17
Barendrecht JO11-1 Thuis
Thuis
2-0
Za 21-01-17
VFC JO11-1 Uit
Uit
0-5
Za 14-01-17
Alexandria'66 JO11-1 Uit
Uit
0-3
Za 07-01-17
Lokeren O10 Thuis
Thuis
8-2
Di 13-12-16
VOC JO11-1 Thuis
Thuis
3-2
Wo 07-12-16
Ajax O10 Thuis
Thuis
6-4
Za 26-11-16
Spirit JO11-1 Thuis
Thuis
11-0
Wo 23-11-16
ADO Den Haag O10 Twingames Uit
Uit
15-31
Za 19-11-16
Barendrecht JO11-1 Uit
Uit
1-4
Wo 16-11-16
Quick Boys O11 Thuis
Thuis
7-2
Za 12-11-16
Rhoon JO11-1 Uit
Uit
2-3
Za 05-11-16
SVV JO11-1 Thuis
Thuis
10-0
Wo 02-11-16
Anderlecht O10 Uit
Uit
2-2
Za 29-10-16
Zwervers, cvv JO11-1 Thuis
Thuis
8-1

Feyenoord O10-2

Programma
Stand
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Feyenoord O10-2 18 14 1 3 43 86 32
  • 2 SC Feyenoord JO11-1 18 13 1 4 40 56 25
  • 3 TOGB JO11-1 17 13 0 4 39 53 18
  • 4 Nieuwerkerk JO11-1 18 9 2 7 29 44 40
  • 5 Jodan Boys JO11-1 18 8 2 8 26 43 56
  • 6 DHC JO11-1 18 8 1 9 25 40 52
  • 7 Den Hoorn JO11-1 18 8 1 9 25 32 47
  • 8 Westlandia JO11-1 17 5 1 11 16 46 61
  • 9 Smitshoek JO11-1 18 4 0 14 12 26 61
  • 10 Zwaluwen JO11-1 18 2 1 15 7 31 65
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Ma 10-04-17
TOGB JO11-1 Thuis
Thuis
2-7
Za 08-04-17
Westlandia JO11-1 Uit
Uit
2-4
Za 01-04-17
Den Hoorn JO11-1 Thuis
Thuis
9-0
Za 25-03-17
Smitshoek JO11-1 Uit
Uit
0-8
Za 18-03-17
SC Feyenoord JO11-1 Thuis
Thuis
5-0
Wo 15-03-17
Nieuwerkerk JO11-1 Uit
Uit
1-3
Za 11-03-17
Jodan Boys JO11-1 Uit
Uit
1-8
Za 18-02-17
DHC JO11-1 Thuis
Thuis
8-0
Wo 15-02-17
Zwaluwen JO11-1 Thuis
Thuis
4-3
Wo 25-01-17
SC Feyenoord JO11-1 Uit
Uit
2-2
Za 21-01-17
Den Hoorn JO11-1 Uit
Uit
0-3
Za 10-12-16
Nieuwerkerk JO11-1 Thuis
Thuis
4-2
Za 03-12-16
DHC JO11-1 Uit
Uit
3-2
Za 26-11-16
Jodan Boys JO11-1 Thuis
Thuis
6-2
Za 19-11-16
Zwaluwen JO11-1 Uit
Uit
2-6
Za 12-11-16
Westlandia JO11-1 Thuis
Thuis
7-2
Za 05-11-16
Smitshoek JO11-1 Thuis
Thuis
4-2
Za 29-10-16
TOGB JO11-1 Uit
Uit
3-1

 

Ja, ik ga akkoord Feyenoordacademy.nl gebruikt cookies om de website goed te laten functioneren, voor analysedoeleinden en om je van relevante advertenties te voorzien. Voor meer informatie zie ons cookiebeleid. Blijf je onze website gebruiken dan ga je akkoord met het plaatsen van cookies.