Feyenoord O10

Feyenoord O10

Trainingstijden:
ma, wo, do 17.15 uur.

Toernooien

  • Miniorentoernooi 2018 RKSV Wittenhorst 25-08-2018 Wittenhorst
  • ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi 25-08-2018 Hengelo
  • Pulse-Miniorentoernooi Wittenhorst 2017 19-08-2017 RKSV Wittenhorst
  • ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi U10 26-08-2017 Hengelo
  • Concordia Oidtweiler Turnier 2017 09-12-2017 - 10-12-2017 Oidtweiler, Duitsland
  • SPIE indoor soccer event 13-01-2018 Breda
  • Joer Internationale O-10 Toernooi 2018 31-03-2018 - 01-04-2018 VV De Wherevogels, Purmerend
  • Internationaal U10 toernooi FC Kleit 12-05-2018 - 13-05-2018 Kleit, Maldegem Belgie
  • Rhoda Cup 2018 19-05-2018 - 20-05-2018 Roussillon, Frankrijk
  • Pfingst-Cup U10 19-05-2018 - 20-05-2018 Dusseldorf, Duitsland
  • Sokolik Cup 2018 09-06-2018 - 10-06-2018 Nowy Sacz, Polen

Feyenoord O10-1

Programma
Stand
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Za 11-08-18 10:30
Sporting Lokeren O10-1 Thuis
Thuis
Za 15-09-18 12:30
ADO Den Haag O10 Uit
Uit
 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Feyenoord O10-1 11 10 0 1 30 57 12
  • 2 VELO JO11-1 11 7 2 2 23 39 29
  • 3 DHC JO11-1 11 7 1 3 22 26 24
  • 4 Quick Boys JO11-1 11 6 2 3 20 23 19
  • 5 Wilhelmus JO11-1 11 5 3 3 18 18 20
  • 6 Voorschoten'97 JO11-1 11 5 1 5 16 28 37
  • 7 Nootdorp JO11-1 11 4 1 6 13 34 29
  • 8 HVV JO11-1 11 4 0 7 12 28 35
  • 9 Noordwijk JO11-1 11 3 1 7 10 16 25
  • 10 Den Hoorn JO11-1 11 3 1 7 10 22 33
  • 11 DSO JO11-1 11 3 0 8 9 20 33
  • 12 UDO JO11-1 11 3 0 8 9 13 28
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Za 02-06-18
Bekerfinale HVV O11 Uit
Uit
2-1
Wo 30-05-18
Noordwijk JO11-1 Thuis
Thuis
3-1
Za 26-05-18
Wilhelmus JO11-1 Uit
Uit
0-4
Wo 23-05-18
HVV JO11-1 Thuis
Thuis
11-1
Za 12-05-18
DHC JO11-1 Uit
Uit
3-8
Za 05-05-18
DHC O11 Uit
Uit
0-1
Za 21-04-18
VELO JO11-1 Thuis
Thuis
6-0
Wo 18-04-18
KRC Genk O10 Uit
Uit
3-6
Za 14-04-18
UDO JO11-1 Thuis
Thuis
3-0
Za 07-04-18
Voorschoten'97 JO11-1 Uit
Uit
2-6
Wo 04-04-18
PSV O10 Uit
Uit
1-2
Za 24-03-18
Quick Boys JO11-1 Uit
Uit
1-0
Za 10-03-18
Nootdorp JO11-1 Uit
Uit
1-5
Wo 07-03-18
Vitesse O10 Thuis
Thuis
10-1
Za 17-02-18
DSO JO11-1 Thuis
Thuis
5-3
Za 10-02-18
Den Hoorn JO11-1 Uit
Uit
0-6
Wo 07-02-18
Sparta O10 Uit
Uit
1-16
Za 03-02-18
RKTVC O11 Uit
Uit
1-9
Za 27-01-18
USV Elinkwijk O11 Thuis
Thuis
10-2
Za 20-01-18
Zwaluwen Utrecht O11 Thuis
Thuis
16-5
Za 16-12-17
CVV Zwervers O11 Uit
Uit
4-1
Za 02-12-17
SC Feyenoord JO11-1 Uit
Uit
0-1
Za 25-11-17
Nieuwerkerk JO11-1 Thuis
Thuis
6-2
Za 04-11-17
SVV JO11-1 Thuis
Thuis
11-1
Za 28-10-17
Maense JO11-1 Uit
Uit
2-7
Za 21-10-17
Jodan Boys O11 Uit
Uit
1-10
Za 14-10-17
Barendrecht JO11-1 Thuis
Thuis
8-4
Wo 04-10-17
PSV O10-1 Thuis
Thuis
13-4
Za 30-09-17
Excelsior M JO11-1 Uit
Uit
1-0
Wo 27-09-17
VVIJ O11 Thuis
Thuis
3-2
Za 23-09-17
De Betrokken Spartaan JO11-1 Thuis
Thuis
6-5
Za 16-09-17
Alphense Boys O11 Thuis
Thuis
17-0
Wo 06-09-17
VV Seolto O11 Uit
Uit
2-10
Za 02-09-17
FC Lisse O11 Thuis
Thuis
7-1
Di 29-08-17
VELO O11 Uit
Uit
1-13

Feyenoord O10-2

Programma
Stand
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Za 11-08-18 10:30
Sporting Lokeren O10-2 Thuis
Thuis
 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Feyenoord O10-2 11 9 2 0 29 52 11
  • 2 Alexandria'66 JO11-1 11 8 1 2 25 58 19
  • 3 CVV Zwervers JO11-1 11 6 2 3 20 33 27
  • 4 SC Feyenoord JO11-1 11 5 3 3 18 40 22
  • 5 Nieuwerkerk JO11-1 11 5 3 3 18 32 25
  • 6 Quick JO11-1 11 6 0 5 18 27 31
  • 7 SJC JO11-1 11 5 2 4 17 33 36
  • 8 FC 's-Gravenzande JO11-1 11 5 1 5 16 26 36
  • 9 FC Lisse JO11-1 11 3 1 7 10 17 46
  • 10 Sparta (AV) JO11-1 11 2 1 8 7 29 39
  • 11 Katwijk JO11-1 11 2 1 8 7 18 43
  • 12 DHC JO11-2 11 1 1 9 4 16 46
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Wo 06-06-18
Katwijk JO11-1 Thuis
Thuis
2-2
Di 29-05-18
FC 's-Gravenzande JO11-1 Thuis
Thuis
10-0
Za 26-05-18
Quick JO11-1 Uit
Uit
2-5
Wo 16-05-18
DHC JO11-2 Thuis
Thuis
6-0
Wo 09-05-18
Sparta (AV) JO11-1 Uit
Uit
2-4
Za 28-04-18
CVV Zwervers O11 Uit
Uit
0-6
Za 21-04-18
Zwervers, cvv JO11-1 Thuis
Thuis
3-1
Za 07-04-18
Nieuwerkerk JO11-1 Uit
Uit
1-5
Wo 04-04-18
PSV O10 Uit
Uit
1-3
Za 24-03-18
Alexandria'66 JO11-1 Uit
Uit
2-4
Za 10-03-18
SC Feyenoord JO11-1 Uit
Uit
0-5
Za 17-02-18
FC Lisse JO11-1 Thuis
Thuis
7-0
Za 10-02-18
SJC JO11-1 Uit
Uit
1-1
Wo 07-02-18
Sparta O10 Uit
Uit
3-4
Za 27-01-18
VV UNO O11 Thuis
Thuis
17-1
Za 16-12-17
sc Feyenoord O11 Thuis
Thuis
5-4
Wo 29-11-17
Sparta (AV) JO11-1 Thuis
Thuis
5-3
Za 18-11-17
Zwervers, cvv JO11-1 Uit
Uit
0-3
Za 11-11-17
Zoetermeer JO11-1 Thuis
Thuis
11-0
Za 04-11-17
Southampton O10 Uit
Uit
2-5
Vr 03-11-17
Southampton O10 Uit
Uit
1-2
Za 28-10-17
XerxesDZB JO11-1 Uit
Uit
1-10
Za 21-10-17
VVSB O11 Uit
Uit
2-11
Za 14-10-17
Alexandria'66 JO11-1 Thuis
Thuis
5-3
Za 07-10-17
Hillegersberg JO11-1 Uit
Uit
0-8
Wo 04-10-17
PSV O10-2 Thuis
Thuis
2-3
Za 30-09-17
TOGB JO11-1 Thuis
Thuis
9-1
Za 23-09-17
Jodan Boys JO11-1 Uit
Uit
0-6
Za 09-09-17
Alphense Boys O11 Uit
Uit
2-9
Za 02-09-17
ARC O11 Thuis
Thuis
17-0
Di 29-08-17
VELO O11 Uit
Uit
1-7
Za 12-08-17
Lokeren O10 Uit
Uit
2-13