Feyenoord O11

Feyenoord O11

Trainingstijden:
ma, wo, do, 17.15 uur.

Toernooien

  • ATC'65 U11 Toptoernooi 24-08-2019 Hengelo
  • Moerdijk U11 Cup 2019 07-09-2019 - 08-09-2019 Zevenbergen
  • Bayernwerk Junior Cup 2019 16-11-2019 - 17-11-2019 Gilching, Duitsland
  • EuroCup 2020 25-01-2020 - 05-01-2020 Langenbochum, Duitsland
  • Internationaal O-11 toernooi 30-05-2020 - 31-05-2020 Oldenzaal
  • ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi 26-08-2018 Hengelo
  • 24th Bayernwerk Junior Cup 17-11-2018 - 18-11-2018 TSV Gilching-Argelsried, Duitsland
  • 33. internationaler Eurocup 2019 04-01-2019 - 06-01-2019 Herten, Duitsland
  • Allianz Cup 26-01-2019 - 27-01-2019 Dessau, Duitsland
  • CSI Talent Cup 2019 16-02-2019 - 17-02-2019 Geneve, Zwitserland
  • 13th International Football Tournament Azores 18-04-2019 - 21-04-2019 Portugal
  • International City Cup 04-05-2019 - 05-05-2019 Manchester
  • Joer Internationale O-11 Toernooi 01-06-2019 - 02-06-2019 Oldenzaal
  • 4e Jorrit Hendrix U11 Tournament 08-06-2019 - 09-06-2019 sv Panningen
Programma
Stand
Uitslagen

Er zijn geen wedstrijden gevonden

 
Team
GS Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 XerxesDZB O13G 22 19 1 2 58 78 14 64
  • 2 Capelle O13 22 16 1 5 49 56 39 17
  • 3 Feyenoord O11 22 15 2 5 47 82 24 58
  • 4 Nieuwerkerk O13 22 15 1 6 46 65 28 37
  • 5 VOC O13 22 14 3 5 45 65 27 38
  • 6 Spirit O13 22 10 4 8 34 37 41 -4
  • 7 Spartaan'20 O13 22 8 3 11 27 37 40 -3
  • 8 Excelsior R. O13 22 7 4 11 25 29 45 -16
  • 9 SHO O13G 22 7 2 13 23 30 63 -33
  • 10 sv Poortugaal O13 22 3 3 16 12 16 63 -47
  • 11 NSVV O13 22 3 2 17 11 17 67 -50
  • 12 RVVH O13G 22 1 2 19 5 20 81 -61
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Za 25-05-19
Capelle O13 Uit
Uit
1-8
Wo 22-05-19
ADO Den Haag O11 Thuis
Thuis
12-0
Za 18-05-19
NSVV O13 Thuis
Thuis
9-0
Wo 15-05-19
NEC O11 Thuis
Thuis
1-0
Za 11-05-19
XerxesDZB O13G Thuis
Thuis
2-2
Za 13-04-19
RVVH O13G Thuis
Thuis
4-0
Za 06-04-19
Excelsior R. O13 Uit
Uit
0-5
Wo 03-04-19
Spirit O13 Uit
Uit
1-5
Za 23-03-19
Nieuwerkerk O13 Thuis
Thuis
3-1
Di 19-03-19
Alphense Boys O11 Uit
Uit
0-8
Za 16-03-19
VOC O13 Uit
Uit
0-0
Wo 13-03-19
AZ O11 Thuis
Thuis
1-0
Za 09-03-19
SHO O13G Thuis
Thuis
4-0
Za 16-02-19
Spartaan'20 O13 Uit
Uit
3-0
Za 09-02-19
sv Poortugaal O13 Thuis
Thuis
5-0
Za 08-12-18
RVVH O13G Uit
Uit
0-5
Za 01-12-18
Excelsior R. O13 Thuis
Thuis
5-1
Za 24-11-18
Nieuwerkerk O13 Uit
Uit
3-1
Di 13-11-18
VOC O13 Thuis
Thuis
0-2
Za 10-11-18
SHO O13G Uit
Uit
2-4
Za 03-11-18
XerxesDZB O13G Uit
Uit
3-1
Za 27-10-18
Spirit O13 Thuis
Thuis
4-1
Za 20-10-18
Barendrecht O13 Uit
Uit
1-1 (5 - 4)
Za 13-10-18
Capelle O13 Thuis
Thuis
7-0
Za 06-10-18
NSVV O13 Uit
Uit
0-3
Za 29-09-18
Spartaan'20 O13 Thuis
Thuis
3-4
Za 22-09-18
sv Poortugaal O13 Uit
Uit
0-4
Za 15-09-18
Spartaan'20 O13 Thuis
Thuis
2-0
Za 08-09-18
Excelsior M. O13 Thuis
Thuis
8-0
Wo 29-08-18
Feyenoord, sc O13 Uit
Uit
6-2