Feyenoord O8

Feyenoord O8

Trainingstijden:
ma, di, do 17.15 uur.

Toernooien

  • Brussels Football European Cup 2019 20-04-2019 Brussel
  • Onder 8 Internationaal jeugdtoernooi Fortuna Wormerveer 31-05-2019 Wormerveer
  • Ateitis CUP 2018 30-11-2018 - 02-12-2018 Vilnius, Litouwen
  • Top 6 toernooi KRC Genk 15-12-2018 KRC Genk

Feyenoord O8-1

Programma
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit

Er zijn geen wedstrijden gevonden

 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Barendrecht JO9-2 0 0 0 0 0 0 0
  • 2 Binnenmaas JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 3 Charlois, sv JO9-2 0 0 0 0 0 0 0
  • 4 DRL JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 5 LMO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 6 NSVV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 7 Rhoon JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 8 RVVH JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 9 Feyenoord O8-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 10 SHO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 11 Smitshoek JO9-2 0 0 0 0 0 0 0
  • 12 Spartaan'20 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Ma 10-12-18
Smitshoek O9 Uit
Uit
3-1
Za 08-12-18
Spartaan '20 O9 Uit
Uit
6-2
Di 27-11-18
VFC O9 Thuis
Thuis
3-4
Za 24-11-18
Betrokken Spartaan O9 Thuis
Thuis
14-6
Za 17-11-18
Excelsior R O9 Uit
Uit
6-2
Di 13-11-18
Sparta O8 Thuis
Thuis
14-0
Za 10-11-18
SC Feyenoord O9 Thuis
Thuis
5-9
Di 06-11-18
Quick Boys O9 Uit
Uit
9-9
Za 03-11-18
VOC O9 Uit
Uit
4-13
Wo 24-10-18
Anderlecht O8 Uit
Uit
10-24
Za 20-10-18
Barendrecht O9 Uit
Uit
4-2
Za 13-10-18
Sparta av O9 Uit
Uit
1-11
Za 06-10-18
Charlois O9 Thuis
Thuis
19-0
Do 04-10-18
Quick O9 Thuis
Thuis
21-3
Za 29-09-18
FC Binnenmaas O9 Thuis
Thuis
16-1
Za 22-09-18
RVVH O9 Uit
Uit
2-1
Wo 19-09-18
Ajax O8 Thuis
Thuis
18-14
Za 15-09-18
Excelsior R O9 Beker Thuis
Thuis
14-3
Do 13-09-18
HVV O9 Uit
Uit
14-6
Za 08-09-18
Capelle O9 Thuis
Thuis
15-2
Za 01-09-18
VVOR O9 Beker Thuis
Thuis
12-4
Za 18-08-18
Vitesse O8 Thuis
Thuis
9-4
Za 18-08-18
Sparta O8 Thuis
Thuis
11-4

Feyenoord O8-2

Programma
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit

Er zijn geen wedstrijden gevonden

 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Alexandria'66 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 2 Bergambacht JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 3 Berkel JO9-3 0 0 0 0 0 0 0
  • 4 Capelle JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 5 Excelsior R. JO9-2 0 0 0 0 0 0 0
  • 6 Nieuwerkerk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0
  • 7 Feyenoord O8-2 0 0 0 0 0 0 0
  • 8 Schoonhoven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0
  • 9 VVOR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0
  • 10 XerxesDZB JO9-2 0 0 0 0 0 0 0
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Di 11-12-18
Alexandria '66 Uit
Uit
2-6
Za 08-12-18
Excelsior R O9 Thuis
Thuis
4-7
Za 24-11-18
Nieuwerkerk O9 Thuis
Thuis
7-1
Ma 19-11-18
VVOR O9 Uit
Uit
0-19
Za 17-11-18
Schoonhoven O9 Uit
Uit
1-9
Za 10-11-18
Berkel O9 Thuis
Thuis
6-2
Di 06-11-18
Quick Boys O9 Uit
Uit
3-5
Za 03-11-18
Lekkerkerk O9 Thuis
Thuis
20-1
Za 20-10-18
Spartaan '20 O9 Thuis
Thuis
5-6
Za 13-10-18
Capelle O9 Thuis
Thuis
8-3
Za 06-10-18
Xerxes DZB O9 Uit
Uit
4-7
Do 04-10-18
Quick O9 Thuis
Thuis
13-3
Za 22-09-18
Bergambacht O9 Uit
Uit
4-7
Za 15-09-18
Spartaan '20 O9 Beker Thuis
Thuis
7-2
Do 13-09-18
HVV O9 Uit
Uit
2-8
Za 08-09-18
DRL O9 Beker Thuis
Thuis
20-3
Za 01-09-18
Beker SV Charlois O9 Uit
Uit
1-17