Feyenoord O9

Feyenoord O9

Trainingstijden:
di, do 17.15 uur.

Toernooien

  • Fortuna Wormerveer 25-05-2017 Wormerveer
  • Robin van Persie Tournament 03-06-2017 - 04-06-2017 VDL, Maassluis
  • 10th International SK Rapid U9 Tournament 10-06-2017 - 11-06-2017 Wenen, Oostenrijk
  • Deyna Cup 24-08-2017 - 28-08-2017 Polen
  • vv UNA Internationaal O-9 toernooi 26-08-2017 Veldhoven
  • Jens Toornstra toernooi Alphense Boys 21-08-2016 Alphen a/d Rijn
  • Amsterdam Youth Indoor 2017 06-01-2017 Amsterdam
  • McDonalds's Cup Breda 07-01-2017 Breda
  • sv De Koog 01-04-2017 - 02-04-2017 De Koog, Texel
  • Good Old O-9 toernooi 15-04-2017 Loosdrecht
  • Volendam U9 Toernooi 23-04-2017 Volendam
  • VV Zwanenburg Toernooi 30-04-2017 FC VVC, Nieuw-Vennep
  • Torcy Cup 06-05-2017 - 07-05-2017 Torcy, Frankrijk

Feyenoord O9-1

Programma
Stand
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Za 27-05-17 10:00
Verburch O9 Uit
Uit
Za 12-08-17 10:30
Lokeren O9 Uit
Uit
 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Spartaan'20 JO11-2 18 15 2 1 47 111 27
  • 2 Feyenoord O9-1 18 12 2 4 38 83 57
  • 3 SC Feyenoord JO11-2 18 10 3 5 33 60 51
  • 4 DRL JO11-1 18 9 4 5 31 56 49
  • 5 LMO JO11-1 18 9 1 8 28 50 44
  • 6 CKC JO11-1 18 6 4 8 22 51 53
  • 7 Excelsior R. JO11-5 18 6 3 9 21 42 61
  • 8 Zwervers, IJVV de JO11-1 18 4 3 11 15 39 64
  • 9 Capelle JO11-2 18 3 2 13 11 31 71
  • 10 Smitshoek JO11-2 18 3 2 13 11 47 93
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Za 13-05-17
Feyenoord O9-2 Thuis
Thuis
5-3
Za 22-04-17
Zwervers, IJVV de JO11-1 Thuis
Thuis
7-4
Wo 19-04-17
Excelsior R. JO11-5 Thuis
Thuis
5-2
Wo 12-04-17
Ajax O9 Thuis
Thuis
4-8
Wo 12-04-17
Anderlecht O9 Thuis
Thuis
12-0
Za 08-04-17
CKC JO11-1 Uit
Uit
3-4
Wo 29-03-17
SC Feyenoord JO11-2 Thuis
Thuis
3-5
Za 25-03-17
LMO JO11-1 Uit
Uit
3-2
Di 21-03-17
Baronie O10 Thuis
Thuis
7-7
Za 18-03-17
DRL JO11-1 Thuis
Thuis
8-3
Za 11-03-17
Smitshoek JO11-2 Thuis
Thuis
11-0
Za 04-03-17
De Betrokken Spartaan O9 Thuis
Thuis
10-0
Di 21-02-17
Regioteam Utrecht O9 Thuis
Thuis
12-0
Za 18-02-17
PSV O9 Uit
Uit
6-3
Za 18-02-17
Liverpool O9 Uit
Uit
5-5
Za 18-02-17
Spartaan'20 JO11-2 Uit
Uit
10-2
Wo 15-02-17
VDL O11 Thuis
Thuis
2-0
Wo 08-02-17
Ajax O9 Uit
Uit
3-4
Di 07-02-17
RKVV JEKA O10 Thuis
Thuis
6-0
Za 04-02-17
Nieuwenhoorn O9 Thuis
Thuis
10-0
Za 28-01-17
Capelle JO11-2 Uit
Uit
2-3
Za 21-01-17
SC Feyenoord JO11-2 Uit
Uit
0-6
Za 14-01-17
DRL JO11-1 Uit
Uit
4-4
Za 07-01-17
Lokeren O9 Thuis
Thuis
7-0
Za 17-12-16
BVCB O9 Uit
Uit
0-11
Za 10-12-16
Excelsior R. JO11-5 Uit
Uit
2-7
Za 03-12-16
Spartaan'20 JO11-2 Thuis
Thuis
1-7
Za 26-11-16
Smitshoek JO11-2 Uit
Uit
4-7
Wo 23-11-16
ADO Den Haag O9 Twingames Uit
Uit
9-25
Za 19-11-16
Capelle JO11-2 Thuis
Thuis
6-3
Za 12-11-16
CKC JO11-1 Thuis
Thuis
3-2
Za 05-11-16
LMO JO11-1 Thuis
Thuis
1-1
Wo 02-11-16
Anderlecht O9 Uit
Uit
13-20
Za 29-10-16
Zwervers, IJVV de JO11-1 Uit
Uit
2-3

Feyenoord O9-2

Programma
Stand
Uitslagen
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
 
  Team
Gesp
Winst
Gelijk
Verlies
P Punten
Voor
Tegen
+-
  • 1 Feyenoord O9-2 18 18 0 0 54 145 24
  • 2 Excelsior R. JO9-1 18 11 4 3 37 67 40
  • 3 Spartaan'20 JO9-2 18 10 3 5 33 55 40
  • 4 SC Feyenoord JO9-1 18 10 2 6 32 52 46
  • 5 Spijkenisse JO9-1 18 8 5 5 29 61 45
  • 6 Nieuwenhoorn JO9-1 18 7 3 8 24 62 78
  • 7 Charlois, sv JO9-1 18 6 1 11 19 38 63
  • 8 Zwervers, cvv JO9-1 18 3 4 11 13 46 71
  • 9 Barendrecht JO9-1 18 3 2 13 11 23 74
  • 10 Nieuwerkerk JO9-1 18 1 2 15 5 37 105
Datum
Tegenstander
Thuis/uit
Score
Za 29-04-17
Spartaan'20 JO9-2 Thuis
Thuis
7-1
Za 22-04-17
Excelsior R. JO9-1 Uit
Uit
0-2
Za 08-04-17
Charlois, sv JO9-1 Thuis
Thuis
8-0
Wo 29-03-17
Barendrecht JO9-1 Thuis
Thuis
4-3
Za 25-03-17
Nieuwerkerk JO9-1 Uit
Uit
1-13
Za 18-03-17
Spijkenisse JO9-1 Thuis
Thuis
7-4
Za 11-03-17
Zwervers, cvv JO9-1 Uit
Uit
0-9
Za 04-03-17
Alphense Boys O9 Uit
Uit
0-11
Di 21-02-17
Zeeburgia O9 Thuis
Thuis
7-1
Wo 08-02-17
Ajax O9 Uit
Uit
5-1
Za 04-02-17
Excelsior R O9 Uit
Uit
0-13
Za 28-01-17
SC Feyenoord JO9-1 Thuis
Thuis
6-2
Za 21-01-17
Barendrecht JO9-1 Uit
Uit
0-9
Za 17-12-16
Spartaan '20 O9 Thuis
Thuis
12-1
Za 10-12-16
Nieuwenhoorn JO9-1 Thuis
Thuis
16-1
Za 03-12-16
Spartaan'20 JO9-2 Uit
Uit
1-11
Za 26-11-16
Zwervers, cvv JO9-1 Thuis
Thuis
5-1
Za 19-11-16
SC Feyenoord JO9-1 Uit
Uit
1-10
Za 12-11-16
Charlois, sv JO9-1 Uit
Uit
1-7
Za 05-11-16
Nieuwerkerk JO9-1 Thuis
Thuis
12-4
Za 29-10-16
Excelsior R. JO9-1 Thuis
Thuis
5-1

 

Ja, ik ga akkoord Feyenoordacademy.nl gebruikt cookies om de website goed te laten functioneren, voor analysedoeleinden en om je van relevante advertenties te voorzien. Voor meer informatie zie ons cookiebeleid. Blijf je onze website gebruiken dan ga je akkoord met het plaatsen van cookies.