Toernooien

Toernooien

Feyenoord O17

Bitzer Cup
08-06-2019 - 09-06-2019
Ergenzingen, Germany

Feyenoord O15

International Football Tournament Vitali Daraselia
16-04-2019 - 21-04-2019
Dinamo Tbilisi, Georgie
Kevin de Bruyne Cup
25-05-2019 - 26-05-2019
Gent
30e Internationale Marveldtoernooi
14-06-2019 - 16-06-2019
sv Grol, Groenlo

Feyenoord O14


Voorgaande toernooien:


BOAL Toernooi 2018
24-08-2018 - 26-08-2018
FC ’s-Gravenzande

Feyenoord O13

Eurocup Delfzijl 2019
12-01-2019 - 13-01-2019
Delfzijl
Premier League U13 Tournament
26-04-2019 - 28-04-2019
Eindhoven
27e Internationale U13-toernooi
09-06-2019 - 10-06-2019
CVV Zwervers Capelle

Voorgaande toernooien:


FC Zutphen U13 toernooi
17-08-2018 - 19-08-2018
FC Zutphen, Zutphen
Top D Toernooi 2018
08-09-2018 - 09-09-2018
Badhoevedorp
O13 Toernooi Gdansk
01-12-2018 - 02-12-2018
Gdansk, Polen

Feyenoord O12

Euro Cup 2019
04-01-2019 - 06-01-2019
FC Viktoria Heiden, Duitsland
Algarve Youth Cup
14-04-2019 - 20-04-2019
Algarve, Portugal
Seesing Tournament Zieuwent
08-06-2019 - 09-06-2019
Zieuwent
14e MIRU&HJS MVC TOP D Toernooi 2019
31-08-2019 - 01-09-2019
M.V.C. '19, Maasbree

Voorgaande toernooien:


13e MIRU&HJS MVC TOP D Toernooi 2018
25-08-2018 - 26-08-2018
M.V.C. '19, Maasbree

Feyenoord O11

33. internationaler Eurocup 2019
04-01-2019 - 06-01-2019
Herten, Duitsland
Allianz Cup
26-01-2019 - 27-01-2019
Dessau, Duitsland
CSI Talent Cup 2019
16-02-2019 - 17-02-2019
Geneve, Zwitserland
13th International Football Tournament Azores
18-04-2019 - 21-04-2019
Portugal
International City Cup
04-05-2019 - 05-05-2019
Manchester
Joer Internationale O-11 Toernooi
01-06-2019 - 02-06-2019
Oldenzaal
4e Jorrit Hendrix U11 Tournament
08-06-2019 - 09-06-2019
sv Panningen

Voorgaande toernooien:


ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi
26-08-2018
Hengelo
24th Bayernwerk Junior Cup
17-11-2018 - 18-11-2018
TSV Gilching-Argelsried, Duitsland

Feyenoord O10

SPIE Indoor Soccer Event 2019
12-01-2019
Dongemond Soccer Center, Geertruidenberg
Indoor Soccer Toernooi PEC Zwolle
19-01-2019
Sportcampus de Pelikaan, Zwolle
U 10 Turnier SC Union Nettetal
26-01-2019 - 27-01-2019
Nettetal, Duitsland
HVV Sterrentoernooi
20-04-2019
HVV, Den Haag
13e internationaal U10 Tornooi FC Kleit
11-05-2019 - 12-05-2019
Maldegem, België
Rood Wit International U10 Tournament’
01-06-2019 - 02-06-2019
St. Willebrord
International Robin van Persie Tournament
15-06-2019 - 16-06-2019
VDL, Maassluis

Voorgaande toernooien:


ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi
25-08-2018
Hengelo
Miniorentoernooi 2018 RKSV Wittenhorst
25-08-2018
Wittenhorst
Supersunday Vitesse
07-10-2018
Papendal

Feyenoord O9

Bregkoog pupillentoernooi
06-04-2019 - 07-04-2019
sv De Koog, Texel
HVV Sterrentoernooi
20-04-2019
HVV, Den Haag
Torcy Cup
11-05-2019 - 12-05-2019
Frankrijk
Internationaal Duiveltjestoernooi
12-05-2019
Overijse, Belgie
Onder 9 Internationaal jeugdtoernooi Fortuna Wormerveer
30-05-2019
Wormerveer
Franciacorta Cup 2019
07-06-2019 - 09-06-2019
Italie
International Robin van Persie Tournament
15-06-2019 - 16-06-2019
VDL, Maassluis

Voorgaande toernooien:


Mibacup 2018
11-08-2018
Merchtem, Belgie
Feyenoord O9 minitoernooi
25-08-2018
Varkenoord

Feyenoord O8

Top 6 toernooi KRC Genk
15-12-2018
KRC Genk
Brussels Football European Cup 2019
20-04-2019
Brussel
Onder 8 Internationaal jeugdtoernooi Fortuna Wormerveer
31-05-2019
Wormerveer

Voorgaande toernooien:


Ateitis CUP 2018
30-11-2018 - 02-12-2018
Vilnius, Litouwen

Feyenoord O7

UVS O8 Toernooi
22-04-2019
UVS, Leiden
Brussels Football Européan Cup O7
01-05-2019
Brussel
Michiel Kramer toernooi
01-06-2019
Xerxes DZB, Rotterdam
WFB toernooi
15-06-2019
Ouddorp