Toernooien

Toernooien

Feyenoord O19

Mladen Ramljak Memorial Tournament 2019
08-08-2019 - 11-08-2019
Zagreb

Feyenoord O17

Spartak Cup 2019
13-08-2019 - 18-08-2019
Moskou, Rusland

Voorgaande toernooien:


Bitzer Cup
08-06-2019 - 09-06-2019
Ergenzingen, Germany

Feyenoord O15


Voorgaande toernooien:


International Football Tournament Vitali Daraselia
16-04-2019 - 21-04-2019
Dinamo Tbilisi, Georgie
Kevin de Bruyne Cup
25-05-2019 - 26-05-2019
Gent
30e Internationale Marveldtoernooi
14-06-2019 - 16-06-2019
sv Grol, Groenlo

Feyenoord O14

Internationale O14 BOAL Toernooi 2019
23-08-2019 - 25-08-2019
‘s Gravenzande

Voorgaande toernooien:


BOAL Toernooi 2018
24-08-2018 - 26-08-2018
FC ’s-Gravenzande
Marc Overmars Paastoernooi 2019
19-04-2019 - 21-04-2019
Epe
13th Zender Talents Cup
30-05-2019 - 31-05-2019
Merzig, Duitsland

Feyenoord O13

FC Zutphen U13 toernooi 2019
23-08-2019 - 25-08-2019
Zutphen
Ramada Cup 2019
07-09-2019 - 08-09-2019
Badhoevedorp
Eurocup Delfzijl 2020
11-01-2020 - 12-01-2020
Delfzijl

Voorgaande toernooien:


FC Zutphen U13 toernooi
17-08-2018 - 19-08-2018
FC Zutphen, Zutphen
Top D Toernooi 2018
08-09-2018 - 09-09-2018
Badhoevedorp
O13 Toernooi Gdansk
01-12-2018 - 02-12-2018
Gdansk, Polen
Eurocup Delfzijl 2019
12-01-2019 - 13-01-2019
Delfzijl
27e Internationale U13-toernooi
09-06-2019 - 10-06-2019
CVV Zwervers Capelle

Feyenoord O12

14e MIRU&HJS MVC TOP D Toernooi 2019
31-08-2019 - 01-09-2019
M.V.C. '19, Maasbree
Euro Cup FC Viktoria Heiden 2020
10-01-2020 - 12-01-2020
Heiden, Duitsland

Voorgaande toernooien:


13e MIRU&HJS MVC TOP D Toernooi 2018
25-08-2018 - 26-08-2018
M.V.C. '19, Maasbree
Euro Cup 2019
04-01-2019 - 06-01-2019
FC Viktoria Heiden, Duitsland
Algarve Youth Cup
14-04-2019 - 20-04-2019
Algarve, Portugal
Yourlease U12 Talent Tournament
01-06-2019 - 02-06-2019
SO Soest
Seesing Tournament Zieuwent
08-06-2019 - 09-06-2019
Zieuwent

Feyenoord O11

ATC'65 U11 Toptoernooi
24-08-2019
Hengelo
Moerdijk U11 Cup 2019
07-09-2019 - 08-09-2019
Zevenbergen
Bayernwerk Junior Cup 2019
16-11-2019 - 17-11-2019
Gilching, Duitsland
EuroCup 2020
25-01-2020 - 05-01-2020
Langenbochum, Duitsland
Internationaal O-11 toernooi
30-05-2020 - 31-05-2020
Oldenzaal

Voorgaande toernooien:


ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi
26-08-2018
Hengelo
24th Bayernwerk Junior Cup
17-11-2018 - 18-11-2018
TSV Gilching-Argelsried, Duitsland
33. internationaler Eurocup 2019
04-01-2019 - 06-01-2019
Herten, Duitsland
Allianz Cup
26-01-2019 - 27-01-2019
Dessau, Duitsland
CSI Talent Cup 2019
16-02-2019 - 17-02-2019
Geneve, Zwitserland
13th International Football Tournament Azores
18-04-2019 - 21-04-2019
Portugal
International City Cup
04-05-2019 - 05-05-2019
Manchester
Joer Internationale O-11 Toernooi
01-06-2019 - 02-06-2019
Oldenzaal
4e Jorrit Hendrix U11 Tournament
08-06-2019 - 09-06-2019
sv Panningen

Feyenoord O10

ATC'65 U10 Toptoernooi
24-08-2019
Hengelo
VVV-Venlo Top U10 Toernooi
24-08-2019
RKSV Wittenhorst
SC Union Nettetal tournament
25-01-2020 - 26-01-2020
Nettetal, Duitsland

Voorgaande toernooien:


ATC '65 Bauhaus Internationaal Top Toernooi
25-08-2018
Hengelo
Miniorentoernooi 2018 RKSV Wittenhorst
25-08-2018
Wittenhorst
Supersunday Vitesse
07-10-2018
Papendal
SPIE Indoor Soccer Event 2019
12-01-2019
Dongemond Soccer Center, Geertruidenberg
Indoor Soccer Toernooi PEC Zwolle
19-01-2019
Sportcampus de Pelikaan, Zwolle
U 10 Turnier SC Union Nettetal
26-01-2019 - 27-01-2019
Nettetal, Duitsland
HVV Sterrentoernooi
20-04-2019
HVV, Den Haag
13e internationaal U10 Tornooi FC Kleit
11-05-2019 - 12-05-2019
Maldegem, België
Rood Wit International U10 Tournament’
01-06-2019 - 02-06-2019
St. Willebrord
International Robin van Persie Tournament
15-06-2019 - 16-06-2019
VDL, Maassluis

Feyenoord O9

MibaCup 2019
10-08-2019
Merchtem, België

Voorgaande toernooien:


Mibacup 2018
11-08-2018
Merchtem, Belgie
Feyenoord O9 minitoernooi
25-08-2018
Varkenoord
Bregkoog Pupillentoernooi
06-04-2019 - 07-04-2019
sv De Koog, Texel
HVV Sterrentoernooi
20-04-2019
HVV, Den Haag
Sistrells Cup 2019
03-05-2019 - 05-05-2019
Barcelona, Spanje
Torcy Cup
11-05-2019 - 12-05-2019
Frankrijk
Internationaal Duiveltjestoernooi
12-05-2019
Overijse, Belgie
Onder 9 Internationaal jeugdtoernooi Fortuna Wormerveer
30-05-2019
Wormerveer
Franciacorta Cup 2019
07-06-2019 - 09-06-2019
Italie
International Robin van Persie Tournament
15-06-2019 - 16-06-2019
VDL, Maassluis

Feyenoord O8

MibaCup 2019
10-08-2019
Merchtem, België
Ultimate Football Tournament
31-08-2019
DOCOS, Leiden

Voorgaande toernooien:


Ateitis CUP 2018
30-11-2018 - 02-12-2018
Vilnius, Litouwen
Top 6 toernooi KRC Genk
15-12-2018
KRC Genk
Brussels Football European Cup 2019
20-04-2019
Brussel
Onder 8 Internationaal jeugdtoernooi Fortuna Wormerveer
31-05-2019
Wormerveer

Feyenoord O7


Voorgaande toernooien:


UVS O8 Toernooi
22-04-2019
UVS, Leiden
Brussels Football Européan Cup O7
01-05-2019
Brussel
Michiel Kramer toernooi
01-06-2019
Xerxes DZB, Rotterdam
WFB toernooi
15-06-2019
Ouddorp